Sunday, October 9, 2011

KLASYKA. Czarny płaszczyk i minimalistyczne kolory. Te dwa style idealnie się podkreślają. Minimalizm zapełnił teraz wybiegi najsłynniejszych projektantów oraz czasopisma. Powraca też moda 'rajtuzy pod szorty'. Te kupiłam kiedy zobaczyłam główną wystawę w H&M. Od razu mi się spodobały, bo są takie retro...oryginalne i pasujące do wszystkiego. A w białych, banalnych, niesztywnych koszulach mogłabym chodzić i chodzić.

CLASSIC. The black coat and minimalistic colors. These two styles are perfect. Minimalizm is every fashion shows in the most popular fashion designers and magazines. Come back fashion 'tights under shorts' too. This shorts I bought when I saw show from H&M. I like it, because are retro...original and I can match with everything! And in white, banal, no stiff shirts I can wear and wear.

sweater-H&M
shorts-H&M
shirt-H&M
boots-ccc
coat-NY

11 comments:

 1. loooove this look!!

  ReplyDelete
 2. Wszystko fajnie, podoba mi się ten zestaw ale mimo wszystko myślę, że jeśli będziesz się tak ślepo wzorować na kimś innym nie zajdziesz daleko. Nie odbieraj tego jako jakieś naskoczenie czy 'wrednego anonima' to tylko moja rada, jeśli chcesz to weź ją sobie do serca.

  ReplyDelete
 3. Ta stylizacja jest świetna ! Ale jest łudząco podobna do movesfashion ;/ A właśnie, znów muszę Ci wypomnieć..: ZDEJMIJ W KOŃCU TE OKROPNE RAJTKI !!! KUP SOBIE KRYJĄCE DO JASNEJ CIASNEJ !

  ReplyDelete
 4. Do Anonymus: Okej, chociaż nie wiem w czym rzecz ;)
  Do Tala: Czemu okropne? Kryjące nosi się w zimę.

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 6. A dla czegoż kryjące nosi się w zimę ? Chodzi mi o kryjące rajstopy.. A nie rajtuzy.

  ReplyDelete
 7. porównaj swój post do ostatniego postu http://movesfashion.blogspot.com/ ? i co ? łudząco podobne ale orginał mimo wszystko jest lepszy...

  ReplyDelete
 8. lubię minimalizm :) Świetny zestaw.

  ReplyDelete
 9. Dziękuję ;) Postaram się jednak o jeszcze lepsze ;*
  P.S. Masz super bloga!

  ReplyDelete
 10. Nice outfit :) Cute blog!! I love your shorts!

  ReplyDelete

If you like this post, write a comment;))
I will be happy!
Thank you ;))